| DependentaDeCaramele a întrebat:

Hey este un baiat la mine in clasa pe care il plac stiu ca si el ma place (mi-a zis o persoana apropiata lui) el e foarte dragut cu mine adica imi ia apararea in fata celorlalti ma pupa ma ia in breate vorbim. drar cand sunt si alte fete in preajma noastar el le pupa vb numai cu ele.si chestii de astea. ce sa inteleg din asta?

1 răspuns:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Si eu trec mai mereu prin d'astea.happy Ignora-l, lasa-l sa vina el la tine si cand vne respingel o vreme. Tot ei vin mereusmug
Bafta