| devil2279 a întrebat:

iubesc o fata, v-am mai zis am fost cei mai buni prieteni si ne certasem dar acum am inceput sa mai vorbesc cu ea dar nu ca inainte.Vad ca umbla pe la scoala cu unu din clasa de la ea, se pare ca se intelege bine cu el, am intrebat-o daca are vreo legatura cu el si a zis ca nu e nimic intre ei.In fine credeti ca ar fi bine sa-i zic in fata ca o iubesc si sa-i spun daca vrea sa fie cu mine? desi stia ca o iubesc nu i-am zis niciodata daca vrea sa fie cu mine.Cred ca am asteptat destul...o iubesc foarte mult si nu pot trai fara ea.

Răspuns Câştigător
| GaLaxXy a răspuns:

Salutare,
Uite ce îţi spun eu să faci :
1. Încetează să mai fi gelos, este doar în mintea ta, e normal să vorbiţi diferit după o ceartă.
2. Pentru a vă iubii din nou, sau mai mult ca data trecută trebuie să-i arăţi ei că regreţi tot ( dacă a fost vina ta ) sau că ai iertat-o ( dacă a fost vina ei )
Cheam-o într-un parc şi fă-o să aştepte 2-3 minute, între timp tu, chiar dacă ai întârziat vii pe la spate cu un buchet de flori îi spui tot ce ai pe suflet şi îi furi un sărut, după care ai drum liber spre fericire.
Mult succes!

3 răspunsuri:
| Dianna30 a răspuns:

Cel mai bine e sa-i spui, indiferent de raspunsul pe care il vrei primi. Macar vei fi cu inima impacata ca ai facut ceea ce ai simtit. Daca nu se va putea, asta este. Dar trebuie sa incerci. Fii barbat, totusi. Poate ea chiar asta asteapta de la tine. Bafta!

| Deea_Maria_1989 a răspuns:

In ce clasa estii?smugrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat