| Gabriela_3436 a întrebat:

Iubesc un Baiat de la mine din clasa.Eu ma uit toata ora la el si cand ma vede zambesthe. I-am trimis un biletel pe care scria (la sfarsitul orelor i l-am trimis printr-o colega): Imi dai si mie id-ul tau de mess (are mess)? de la gabi banca 3 mijloc. Si nu mi-a raspuns. Prietena mea cea mai buna (cea care i-a dat biletul a vazut ca arunca o hartie. Si i-a zis ca e nepoliticos. Cand am plecat el i-a aratat hartia(nu o arunca-se). Nu stiu ce sa cred ma iubeste? As spera din tot sufletul. Il cheama Alex

Răspuns Câştigător
| Raamonikaa a răspuns:

Dada, te iubeste mult de tot, asta e clar! E mort dupa tine!
Dar dupa ce te vede ca-l urmaresti toata ora, nu-i asa ca zambeste cu colturile gurii in jos? Asta e semn de mare dragoste! happy
Saracul de el, cred ca nu stie nici el pe unde sa se mai ascunda de tine, o fi vazut ca esti obsedata de mica, promitand sa devii una mai mare cand vei mai creste. Mai bine te-ai ocupa de niste lectii de gramatica in loc sa hartuiesti baietii. Funda? happy

7 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Clar ca te iubeste! ce alta dovada mai clara de atat vrei?

| teroristu_7134 a răspuns:

Cel mai bine il tragi in baie si ii faci un blowjob pana ii tremura genunchii. satisfactie garantata pentru amandoi

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Sczz. kati ani ai?laughing Stii macar ce e iubirea?:O
Faza cu biletelu` e km de cls a 2 a -a 3 a.
Fara suparare :*. eu as zice sa mai astepti oleaca`laughing

| imposiblegirl a răspuns:

Deci raspunzi la toate intrebarile ca un mare dobitoc. mai bine tine pentru tine insultele si toate magariile phbbbbtphbbbbt

| Christyannna a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa mai astepti un pic? big grin desi, si eu am avut un "iubit" cand aveam varsta ta laughing mai asteapta totusi, lasa-l pe Alex

| Ame25 a răspuns:

Poate ii era rusine sa iti dea idul sau poate trebuia sa il ceri chiar tu nu colega...

| jakkskfivivikej a răspuns:

Esti cam micuta nu crezi? Cati ani ai?