| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega super rautacioasa, iar fostului meu colegul de banca o place, si i-am trimis un biletel cum ca si ea il place, insa ea a vazut biletul si a zis ca ma va spune la diriginta, iar baiatul de care imi place mie e de partea ei, si stiu ca va fi un mare scandal. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Pai spune-i colegei tale ca parandu-te la diriginta da dovada de imaturitate. are 10 ani si umbla cu "te spun lu` mama!crying "?

| toteu01 a răspuns:

Ii zici la diriga nu e treaba ta

| tiutiunicovartur a răspuns:

Sa rabzi
totul este trecator
Nu stiu da pote ai auzit un verset din Biblie ce spune astfel "Toate lucrurile lucreaza spre binele celor ce iubesc pe D-zeu.