| pirjaxemiliaxgeorgiana a întrebat:

Iubitul meu este virgin si nu vrea sa facem sex vaginal. Zice ca se multumeste doar cu oral sau anal, dar totusi mie mi-e dor de un sex normal. Cum as putea sa il conving sa incerce? Nu vreau sa ma despart de el si daca il insel mi-e frica sa nu afle

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă te gândești să îl înșeli nu ai cum să afirmi că îl iubești.

| SG1995 a răspuns:

Wait a sec cum dracu mai e virgin dacă ți-a băgat"pixul" în fund?

| mentholinks a răspuns:

Pai daca si-a bagat-o in tine crezi ca mai e virgin?

| Plato a răspuns:

Daca il inseli ti e frica sa nu afle? Deci aia e problema, ca afla? Nu ca iti bati joc de el si de sentimentele lui?
Curva-i curva pana moare, foarte adevarata vorba.

| Willis a răspuns:

Dacă ți-o bagă în păsărică sau în fund, este aceiași treabă, a făcut sex, adică te-a penetrat, deci nu mai este virgin.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

DACA nu ti mai doresti sa continui pune punct si gata, nu insela

| llleo a răspuns:

Dacă il inseli, te ai compromite tu ca persoana. putina demnitate, te rog. daca vrei sa treci la pasul asta, n o faci cu cineva intr o relatie. ar fi mult prea josnic pentru un om.

| cristian200313 a răspuns:

Daca iubitul tau spune ca nu vrea, probabil are nevoie de un timp, pana cand va fi pregatit total, posibil sa ii fie frica ca te va lasa insarcinata, dar totusi cu un prezervativ ar incerca.
Si apropo, de ce vrei sa il inseli? Sa inteleg ca nu il iubesti cu adevarat sau doar iti bati joc de sentimentele lui? Eu zic ca nu, deoarece il pui in depresie, am uitat sa va spun, cati ani aveti?

| George282000 a răspuns:

Câți ani ai de "ți-e dor" de sex vaginal?