| lăngătinemereu a întrebat:

Buna TPU prietena mea mi-a zis ca vrea sa faca sex oral cu iubitul ei doar oral fara anal sau vaginal dar va mai fi virgina eu i-am zis ca da pentru-ca nu eu introduce in vagin sau anal?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal că da, că virginitatea nu are legătură cu gura, ci cu alttceva.

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi nu realizați ce sfaturi greșite dați și ce încurajați să facă?
O fată care este virgină și știe să se respecte, nu face oral și/ sau anal!
Tu și ea ce știți de bolile cu transmitere sexuală? Nimic!
Anusul este făcut să elimine, nu să primească; gura este pentru exprimare/mestecare/etc. nu toaleta bărbatului!
Chiar așa vă înjosiți?
Pa, pa.

| poliku a răspuns:

Ba da in ultima vreme cam multi aveti prietene cu tendinte sexuale care din pacate tot timpu apeleaza la ajutorul vostru.Mai bine zi ca vrei sa te babardesti cu ala si nu sti ce si cum ca mai repede iti raspunde lumea asa.Pai cum adica doar oral fara vaginal? Ce numa el tio da si tu nimic? Daca eu dai si tu posibil sa te dezvirgineze, depinde cat are de lunga limbalaughing

| lăngătinemereu explică (pentru poliku):

Daca face sex oral doar oral mai este virgina este intrebarea?

| poliku a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Pai tu stii macar ce inseamna sexul oral? Sexul oral inseamna atingerea cu gura a organelor femeii cat si a barbatului si dupa cum am zis, daca are limba destul de lunga s-ar putea sa o dezvirginezelaughing

| lăngătinemereu explică (pentru poliku):

Da stiu si prietena mea pe nume Francesca are 18 ani si a vorbit cu iubitul ei acum 3 zile ca nu vrea sa ii introduca penisul in vagin sau fund " anal ".

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Normal că da, că virginitatea nu are legătură cu gura, ci cu alttceva.

| h3r a răspuns:

Să sperăm că nu se îneacă...

| fuzzer a răspuns:

Virgina va fi in continuare, dar nu si in gura.

| NnDWtf a răspuns:

Da, o sa fii virgina.

| lăngătinemereu explică (pentru NnDWtf):

Da a sa fie virgina ca eu am 13 ani si nu incep viata sexuala nici nu imi plac baieti laughing ea are 18

| NnDWtf a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Esti lesbi?

| lăngătinemereu explică (pentru NnDWtf):

Nu nu doamne nu-mi place baieti in sensul sa am iubit la 13 ani mai este timp de sex si baieti

| NnDWtf a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Daca la 13 ani spui ca mai este timp de baieti, la 16 ani nu o sa stii sa saruti si la 20 o sa te intrebi de ce inca esti virgina.

| lăngătinemereu explică (pentru NnDWtf):

Nu am sa ma intreb pentru-ca poate eu nu vreau sa ma dezvirginez la 14 ani cum fac alte fete

| NnDWtf a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Ce zic eu si ce intelegi tu.
Daca stai cu un baiat nu te dezvirginezi, inveti sa saruti, inveti de relatii, la 18 ani o sa plangi dupa 3 baieti deodata.

| JansonLupu a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Nu cumva esti les? big grin

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

O va dezvirgina in guralaughing) in plus daca spermatozoizii trec de amigdale sunt sanse sa avem un nepotel

| costivr a răspuns:

Depinde cat o are baiatul...

| costivr a răspuns:

In orice caz ar fi si pacat doar oral
da-l dranie de himen oricum virgina inseamna ne atinsa cine isi doreste asta

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Va ramane, poate face vreo infectie bucala big grin