| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Iubitul meu insistă să imi facă sex oral... si eu imi doresc dar am o problemă. am păr in zona intimă si nu vreau sa ma rad pentru că după am mancarimi când creşte...

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca pe el nu il deranjeaza parul de ce te-ar deranja pe tine? Cand vei simti ce bine e, nu ai sa te mai gandesti la asta niciodata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta da foloseste si tu crema sau du-te la salon maimuta..sarmanul baiat

| corbulalbrosu a răspuns:

Te informez ca firul de par din zona pubiana de obicei este mai aspra (deoarece nu este cilindrica ca restul parului ci aplatizata) si din acest motiv la atingere provoaca o senzatie aparte, o excitare foarte intensa. De asemenea trebuie sa stii ca limba iubitului va atinge zona umeda dintre cele 2 vulve si clitorisul, deci nu va fi deloc deranjat de parul existent pe exteriorul labiilor si pe pubis (muntele lui Venus). De asemenea trebuie sa stii ca sexul oral sau cunilitia se practica de cand exista omenirea si toate femeile aveau o bogata podoaba la "pasarica". Pana in urma cu 20-30 de ani nimeni nu se epila, moda de a fi cheala este de data recenta iar multi barbati o detesta. Deci daca el doreste sa practice cunilitia pe "pasarica" ta paroasa o face in cunostinta de cauza. Nu ai nici un motiv sa te epilezi.

| Emilian65 a răspuns:

Ti-a cerut el sa te epilezi? Daca nu, tu de ce vrei. Poate lui ii place asa cum esti tu, naturala, cu par in zona intima.

| mentholinks a răspuns:

Bleah

| Florentina9210 a răspuns:

Nu fata, stai cu el acolo de dragul macarimii. Vei vedea ce o sa ratezi.

| pufulescu a răspuns:

Poti sa il tunzi cu masina daca nu vrei nici epilare nici ras.
Acum nu stiu ce varsta ai, sper ca nici el nu se asteapta sa n-ai nici un fir de par acolo, mai ales ca insista sa faca asa ceva.

| AlexDFY a răspuns:

Gaseste o solutie, dupa o sa mai vrei laughing

| ALittleDeath a răspuns:

Haha, eu as alege placerea in locul mancarimiilaughing

| max21 a răspuns:

Tunde-l