| chiarnuconteaza1243 a întrebat:

Buna, TPU! Iubitul meu si cu mine eram in lenjerie intima, iar la un moment dat vad cateva pete micute de sperma pe chilotul lui. Tin sa mentionez ca inainte sa observ asta, stateam pe el si eram putin uda. Sunt sanse sa fi ramas insarcinata?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida.

| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse.

| gege12321v a răspuns:

Ca sa rămâi însărcinată trebuie sa întreții contact sexual, și să fi in perioada fertila! Dar cel mai important: SA EXISTE CIBTACT SEXUAL!

| chiarnuconteaza1243 explică (pentru gege12321v):

Am uitat sa mentionez ca eram in perioada fertila...

| gege12321v a răspuns (pentru chiarnuconteaza1243):

Chiar daca erai! Spermatozoizi nu aveau cum să ajunga unde trebuie!

| gege12321v a răspuns:

Ca sa rămâi însărcinată trebuie sa întreții contact sexual, și să fi in perioada fertila! Dar cel mai important: SA EXISTE COBTACT SEXUAL!*

| gege12321v a răspuns:

Contact****

| Sexilecsi a răspuns:

O sa ai cvatrupleti siamezi