| nikoo a întrebat:

Eu si prientenul meu ne-am "jucat", se poate ca, eu sa fi ramas insarcinata... din moment ce amandoi eram in lenjerie intima?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata. N-am auzit niciodata de o femeie care sa fi ramas insarcinata prin haine.

| unione a răspuns:

Tare cannabian, incep sa nu mai suport intrebarile astea!

| mystik a răspuns:

Nu!

Janina
| Janina a răspuns:

Stai linistita, de data asta ai scapt laughing

| Octavutzu a răspuns:

Pai daca nu ati avut nici un contact si nu sìa dat frumu in tine nu ai nici o sansa asa ca stai linistita tongue

| anduta160 a răspuns:

Tu te:joci"dar nu stii ce riscuri poate avea aceea "joaca". cati ani ai?:-s

| pengu a răspuns:

Doar daca lenjeria avea gauri si prin gaurile alea a iesit si a intrat "ceva" rolling eyes

| cosmina16 a răspuns:

Si-a dat drumu in tine? ti-a bagat-o? daca nu atunci nu esti insarcinata

| Andreea_7493 a răspuns:

NU! Doar daca aveati contact sexual si neprotejat puteai ramane.Documentati-va frate o data!

| viorelmuresan a răspuns:

Pai daca ati fost amandoi in lenjerie intima nu prea ai cum sa fi ramas insarcinata doar daca ati mers mai departe si ati ajuns pana la actul sexual

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Doar pentru ca lenjeria lui intima nu era din dantela roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil! vezi daca nu te imbraci destul de gros?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el a avut boxeri si tu chiloti tanga rosii si cu dantela, clar ai ramas insarcinata, daca nu stai linistita nu aveai cum laughing