| Miruna00miruna a întrebat:

Buna,acum cateva zile am facut sex cu iubitul meu.totul a fost bine doar ca puțina sperma a ramas la mine pe lenjerie...este posibil sa raman insarcinata...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sex neprotejat?
Da, poti ramane insarcinata DOAR daca tu erai in perioada fertila!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De unde a ajuns pe lenjerie? Dacă de la tine, atunci este posibil.

| ZokoZEW a răspuns:

Cam da, nu conteaza cata sperma poate sa iti fie in locul intim ca tot o sa fie insarcinata, aveti si voi grija, folositi prezervative