| Geanina25 a întrebat:

Iubitul meu vine acasa saptamana viitoare pentru 5 zile. mi-a zis sa facem dragoste, dar am o problema trebuie sa-mi vina ciclul zilele astea sad. mi-a propus sa facem asa pe rosu, dar nu stiu ma simt eu naspa ...Ati facut dragoste in timpul ciclului? Cum este? Si am auzit ca cica nu ramai ramai gravida daca lasa in tine e adevarat?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nici cainii nu fac pe rosu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca i scarbos totusi? drace... NU PUTETI SA VA ABTINETI

| Cosmotel a răspuns:

Pentru 5 zile? Dar ce fel de relatie aveti voi? Si ti-a zis asa direct vezi ca vin pentru 5 zile si vreau sa ne-o tragem? laughing

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Eu de ex. nu am facut dragoste in timpul perioadei. cred că e neplacut. oricum este o probabilitate sa ramîi insarcinata..desigur e treaba ta faci ce vrei dar totuși..mai bine folositi prezervativul..succes

| nikimportant a răspuns:

Dap e adevarat, si nu este nici o problema daca o faci in timpul perioadei lunare doar ca o sa fie un pic cam murdar big grin

| doli a răspuns:

Daca faci draggoste in timpul ciclului sunt sanse foarte mici sa ramai insarcinata, dar ele totusi exista depinde de la fata la fata si nu este prea igienic sa faci dragoste in timpul ciclului dar voi veti hotara lucrul astahappy

| Parinescu_Alexandru_1993 a răspuns:

Sa sti ca daca faci asta exista posibilitatea sa faci vreo infectie sau sa nu mai faci copii! Este foarte riscant sa faci asa ceva!