| Radaaa a întrebat:

Zilele astea trebuie sa-mi vina ciclul, inca nu a trecut o luna dar niciodata nu vine la o luna..de obicei vine tot la 3 saptamani si un pic. Am simptome de o saptamana si ceva, ca de obicei, dar au trecut 3 saptamani si 4 sau 5 zile si nu mi-a venit inca laughing si e exclus sa fiu gravida ca eu de 5 luni stau tot in casa. rolling on the floor ma doar sanii si m-am umplut de cosuri pe barba, dar ciclu canci.laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Atunci asteapta si o sa vina.
Nu te stresa, mananca corespunzator (sanatos), fa miscare si cam aia este. Daca te dor sanii si spui ca mai intarzia si inainte, asta ar trebui sa fie.

Mi-a placut expresia cu "canci" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canci canci canci

| wexceptional a răspuns:

Zi mersi ca nu vine esti prima fata care spune ca il asteapta nerabdatoare tu asteapta pe Mos Craciun nu ciclu

| Radaaa explică (pentru wexceptional):

rolling on the floor am 24 de ani si te astepti sa mai cred in mos craciun?

| wexceptional a răspuns (pentru Radaaa):

Multi inainte in Mos Craciun e bine sa crezi toata viata daca nu mai vine la tine fii tu craciunita celor dragi imparte bunatate. Sarbatori fericite scumpa!

| Radaaa explică:

Hauu familia mea, dic ca ti-ai gasit sa vorbesti galbejitule smr nepoata mea laughing hai mars la muls vaca galbejitule

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Sunt mai multe motive pentru care iti poate intarzia menstruatia. Nu e ceva de speriat. Iata mai multe informatii: https://suntmamica.com/de-ce-intarzie-menstruatia/