| landreea96 a întrebat:

La analiza de hemoglobina se poate afla daca sunt insarcinata? astept raspuns urgent.Va multumesc :*

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hemoglobina are rolul de transposrt a oxigenului in sange? ce legatura are cu sarcina nu stiu. sunt analize de sange specializare pentru depistarea sarcinii.

| XxBlueRosexX a răspuns:

E posibil la orice analiza de sange...e aproape la fel ca si testul de sarcina doar ca el e sigur doar 99% iar la analizele de sange si la ecografii e sigur 100%winking

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Cred ca da nu-s sigur ma uit pe net siti spun dar nu acum ca mie somn

| landreea96 explică:

Si eu ma gandeam ca nu are nicio treaba.dar am intrebat ..Id-ul meu este maria1996_maria@yahoo.com

| landreea96 explică:

Daca stiti mai multe detalii si ma puteti ajuta ma gasiti la id-ul scris in comentariul de mai sus ( adica maria1996_maria@yahoo.com )

| boonker a răspuns:

Vrei sa discutam pe mess?