| bellisima_6518 a întrebat:

Prin analiza de urina se poate afla daca fata e sau nu insarcinata?

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Cby si in spital iti fac testul de sarcina tot cu urina, nu-ti da cu parerea daca nu stii despre ce este vorba.

| SweetCandy a răspuns:

Categoric dastraight face

| anuska a răspuns:

Da

| cby a răspuns:

Banuiesc ca te referi la testele de sarcina care folosesc o mostra de urina pentru a afla daca esti insarcinata sau nu. Nu cred insa ca este cazul unei simple analize de urina la spital sau policlinica. Acolo se numara anumite particule, albumina. Deci eu zic ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca gusti din urina laughing
Prin analize sau prin control la medic cred ca sunt singurele modalitati prin care poti afla...