| BloodyAngel1900 a întrebat:

Observ ca subiectele negative atrag ca un magnet.De ce credeti ca se intampla asa ceva?

Răspuns Câştigător
| miradoniz a răspuns:

Exista o anumita plăcere în a se simți utilhee hee chestiile pozitive ne bucura pe toți, dar sunt mai puțin pre-ocupante, ca sa zic asahee hee

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Fiindca multora li s-a urat cu binele...

| denismaria92 a răspuns:

Good question. Asa este lumea, lumea incearca sa faca persoana respectiva sa se simta prost pentru lucrul facut. De exemplu era o intrebare gen "O prietena m-a intrebat cam cat ar costa niste droguri puternice". Atunci tipa respectiva a primit sute de comentarii. La chestiile bune din categoria "Cauze nobile" am observat ca sunt doar 23 de intrebari. Nu stiu ce se intampla.

| BloodyAngel1900 explică:

Aici faceam referire la intrebari de genul "ce considerati a fi gesturi de neiertat?", "pe cine urati/dipretuiti?", "cu ce nu sunteti de acord?" si altele.o observatie pe care o aduc tuturor: daca nu sunteti de acord cu un subiect nu trebuie sa jigniti persoana care a pus acea intrebare

| BloodyAngel1900 explică:

Nu luati totul ca pe un afront personal.rugamintea mea ar fi sa raspundeti liber, sincer, insa pastrati respectul intre voi si persoana care a pus intrebarea

| reversethiscurse a răspuns:

In ziua de azi "indivizii" considera ca gesturile, fapte nobile nu sunt "la moda"... doar mass-media a promovat si v.a promova de acum inainte toate barfele, scandalurile, prostia, vulgaritatile etc. Singura solutie ar fi ca sa ne schimbam aceasta doctrina inca comunista care ne.a fost implantata cu mult timp inainte. pana atunci nu prea vad niciun viitor... (parerea mea)

| reversethiscurse a răspuns:

In ziua de azi "indivizii" considera ca gesturile, fapte nobile nu sunt "la moda"... doar mass-media a promovat si v.a promova de acum inainte toate barfele, scandalurile, prostia, vulgaritatile etc. Singura solutie ar fi ca sa ne schimbam aceasta doctrina inca comunista care ne.a fost implantata cu mult timp inainte. pana atunci nu prea vad niciun viitor...

| XxAndreeaxX14 a răspuns:

Eu doar imi bat joc straight face