| OmSecret a întrebat:

La mulți ani tuturor romanilor.Revin din nou cu intrebare.Cum sa intru in vorba cu o fata de care sunt indragostit nebuneste?(ea stie ca o plac(

Răspuns Câştigător
| Misteryy a răspuns:

Salut om secret, iti recomand in primul rand sa-ti stergi putin substantele si chimia din cap, nu te va ajuta prea mult, dupa uita-te la tine ca la un barbat, puternic, curajos, daca fata stie ca o placi tot ce trebuie sa faci este sa te duci cat mai repede altfel va trage concluzia ca nu ai curaj, va aprecia, nu ii spune ca o placi, doar vorbeste cu ea si atat, invit-o in locuri diferite fata de unde ar invita-o altii, dar du-te, sa nu ii arati ca-ti pasa prea mult daca ea te place sau nu, deja a aflat asuma-ti ( ca un barbat ), de aici inainte fa-o sa se simta bine, speri-o, fa-o sa rada, fa-o sa planga ( prin povesti si altele, evident, nu prin bataie ), fa-o sa se simta bine in prezenta ta, transmite-o emotii, arata-i ca ti face placere sa fii in prezenta ei, iar tie nu-ti pasa daca vei fii refuzat sau acceptat.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si ea da vreun semn? Invit-o sa iesiti, daca accepta sunt sanse, daca te refuza e clar ca nu e interesata si ar fi cazu sa renunti

| sierra1 a răspuns:

Cu puțin curaj, vei ce zice aici:
https://www.exquis.ro/......nversatie/

| WaterDrop a răspuns:

Daca deja stie ca o placi, atunci nu ar mai fi prea multe de zis, nu? Este de ajuns sa te legi de ceva ce poarta sau ce face in momentul respectiv, spunandu`i ca iti place obiectul X sau actiunea Y, iar apoi sa o intrebi daca vrea sa iasa cu tine la o shaworma in zilele urmatoare. Daca te place si ea la randul ei nu te va refuza cu siguranta, poate doar sa te amane.

| Rux04 a răspuns:

Bună.Vorbiți și voi știu eu, despre pasiunile pe care le aveți în comun. Eu așa am început relația cu al meu.

| Eduard196 a răspuns:

Cum adica cum sa intri in vorba cu ea? Normal. Si cere-i ce vrei de la ea. Daca e atrasa de tine o sa vrea. daca nu, nu