| marian19954321 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum fac sa intru in vorba cu o fata

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Fi natural si incerca sa nu gandesti deloc.
Nu iti spune in gand faze de genu: daca nu vorbeste cu mine,daca me refuza, daca nu ma place, daca are prieten si multe alte penibilitati care doar te tin pe loc.
Du-te la ea, fi spontan si spune-i un simplu "buna" si prezinta-te, atat!
O sa vezi ca nu e ceva de speriat si probabil o sa ai o experienta placuta.
Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu, o saluti si o intrebi ce face!

| T0T a răspuns:

Taci. Sper că te-am ajutat și ți-am oferit cea mai logică soluție. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de situatie. Daca esti intr-un grup de prieteni, rogi un prieten sa ti-o prezinte. Daca e singura o saluti frumos, si o intrebi daca e posibil sa va cunoaste-ti mai bine.Succes.

| PIPER23 a răspuns:

Fii natural. Incearca sa ai totusi un motiv, cand te bagi in seama cu cineva.

| 1SpeedRace a răspuns:

Pai...ii spui "Buna!"