| Al270 a întrebat:

M am îndrăgostit nebunește de o fata numai pot ea știe ca eu o plac dar nu o văd interesată va rog ajutor sunt disperat fac orice pt ea azi e ziua mea va rog ajutor m am cam purtată urat cu ea când nu o plăceam nu vreau arată fata o vreau pe ea.

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Roata se intoarce.este timpul sa platesti toata suferinta de i-ai provocat-osad. cine stie cate nopti n-a dormit din cauza ta fiindca te comportai urat cu ea.

spune-i ce ne-ai zis si noua ca o iubesti si o vrei numai pe ea.ia-o in brate, pune-i mana pe fund, fii curajos.
curajosii au castigat intotdeauna femeia

| YoStriker a răspuns:

Te duci la ea iti ceri scuze de tot ce i-ai facut cand nu o placeai, dar nu ii zici ca iti place de ea, ii faci niste gesturi frumoase gen flori, ciocolata etc apoi ii zici ce simti pentru ea cu adevarat.