| Divya_4333 a întrebat:

Locuiesc cu iubitul iar acum e plecat in spania pentru 2 saptamana cu treburi, mi-e ff greu fara el dar vreau cateva sfaturi, ce as putea face pentru a-mi distrage atentia, sa nu ma mai gandesc tot timpul ca e plecat si sa plang? Nu suport sa fie departe de mine atata timp!sad

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Buna, Elizabeth!
Ocupa-ti timpul cu diferite activitati:
- iesi cu prietenele tale in oras;
- asculta muzica;
- citeste o carte sau o revista;
- cauta pe net un film bun;
Succes! Pa.pa!

4 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Poti iesi cu prietenele mai des.

La shopping genhee hee

Si nu sta prea mult in casa pentru ca asa te vei simti singura.

| HotChoclate a răspuns:

Buna. 2 saptamani nu e atat de mult.ar trebui sa te distrezi mai mult si sa nu mai fii atat de depenta de el.Iesi in oras, implicate in proiecte, citeste, uitate la filme ocupati timpul cu ceva si ai o sa-ti fie mult mai usor.:*:*

| oanawww45 a răspuns:

Gaseste-ti un hobbyhappy. Fa ceva ce te pasioneaza si te tine ocupata, ca sa nu te mai gandesti la el. Poti sa pictezi, sa merg in vacante, in oras...nu stiu. numai sa nu ramai singura sa fii cu cineva cu care sa vorbesti. fa ce te pasioneaza.happy

| Divya_4333 explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor!:*