| marinelamarin a întrebat:

luna viitoare este craciunul,as dorii cateva idei, ce cadou sa ii iau iubitului meu? sun cu el de 2 ani si o luna. Inafara de:parfum,haine,ceas,bijuterii,chestii personalizate,album cu poze, cina romantica sau ceva legat de dragoste-sex. vreau raspunsuri serioase.cafoul sa nu fie..ieftin.

5 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Pe bune?! ceas nu, parfum nu, zdrente nu, cina, sex, etc nu.Deci cam ce e pe planeta asta nu merge.Ma gandesc asa ca pari un pic de pitzi dupa intrebare si faptul ca te suporta pare suficient si prea mult...Dar daca insisti o excursie in spatiu ar fi cu adevarat diferita, si sigur ieftina nu este.Cum ma gandesc ca atat de milionara nu esti, si daca totusi ai spus ca nu se pune problema de bani si ieftin, atunci in cazul ca nu ati fost pana acum mai departe impreuna ia o excursie mai exotica(mai ales daca vri sa fie de craciun).ce sa fie mai kiki decat la plaja de craciun cand restul clantanim prin zapada.Dominica, Martinica, Cancun, Phucket, Sri-lanka...depinde de buget..asta chiar ar fi diferit..asta in cazul in care aveti macar 18 ani pisi

| 1cristian1990 a răspuns:

Doar excursii a ramas pe lista sau sa faceti voi ceva romantic intr-un loc diferit!
Da-i papucii de craciun...cadou!
Mergeti la un spectacol, cinema!

| marinelamarin explică:

Scriu de pe telefon, scuzati-mi greselile de gramatica

| marinelamarin explică:

E1xtz.vorbeste frumos, sunt cu el de 2 ani si pana acum i-am luat deja toate aceste cadouri, si as vrea sa ii daruesc si altceva, nu sa ii iau mereu aceleas cadouri, am spus sex nu, pentru ca deja facem asa ca masoarati dracu vorbele!

| Scarabeul a răspuns:

Nu te iau la misto.Eu cred ca pentru iubitul tau cel mai bun cadou ar fi sa faci sex cu el, pentru ca(poate nu ati facut deloc) si ar cazul. P.S:adolescentii in ziua de azi adic noi cei de 14-20ani vrem sa fim intro rel cu o fata sa facem sex cu ele, pentru ca este placut, dar riscant pentru voi pentru ca daca e sa faceti cu prezervativ sa nu sa rupa si fix atunci sa ejaculeze in tine(doamne fereste). Sper ca te-am fost de ajutor.Te pup!