| matzulikaaa a întrebat:

m-am certat azi cu prietenul meu, de la o vreme imi spune ca nu ma mai iubeste ca la inceput dar tine la mine, azi i-am reprosat ca nu ma duce sai cunosc parinti a zis ca va face ceva in privinta asta cand e momentul, nu imi acorda suficienta afectiune i-am spus asta si l-am pus sa aleaga ori imi ofera atentie ori ne despartim a zis ca imi va oferii atentie dar mie teama ca nu va fi asa, ma simt ranita dar nu vreau sa ies din relatia asta, cum as putea sa-l fac sa ma iubeasca ca la inceput? ce parere aveti ma iubeste pana la urma sau nu ca numai inteleg nimic? va rog dati-mi un sfat

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Probabil a inceput sa se plictiseasca numai ca din lipsa de alternativa te mai tine putin, cand isi va gasi pe altcineva tu vei devenii istorie

| Cezar_Sima_1993 a răspuns:

Luați o mică pauză happy astfel, își va reaminti că te iubește și te vrea alături de el happy