| Little Kid [:x] a întrebat:

Buna TPU ! M-am certat cam urat cu prietenul meu si am nevoie de niste idei. cam ce as putea sa-i scriu intr-un mesaj ca sa-l mai imbunez? big grin Ceva mai dragalas si mai cu dulcegarii. whistling Astept propuneri

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Depinde daca ii plac pisicelile, totusi incearca sa vorbesti cu el si sa te pisicestibatting eyelashes merge! (cel putin la mine) laughing)) vorbeste cu el cu o voce dragalasa :X si vrajeli gen: "hai mha iubi, nu fi rau... :X " etc laughing stii tu. Sper ca am fost de ajutor... Funda? :*

| Little Kid [:x] explică (pentru gazza01):

Da, ii plac doar ca nu mai stiu ce pisiceli sa-i mai indrug. Oricum mersi de rasp si super tare faza cu pisicelile :p

| gazza01 a răspuns (pentru Little Kid [:x]):

Mhai happy fa'ti vocea mai dragutsabatting eyelashes gen: "te log" in loc de ''rog"... si etc te prinzi tu tongue ca un copil mic... Apoi cere'ti scuze, chiar daca nu a fost vina ta. si chiar daca orgoliul nostru de fete nu ne permite laughing asa si zi: "stii ca te iubesc" "nu mai fi asa botos" "botule" "iubyy" "puiutsule" laughing chestii de genu :* bft!

| gazza01 a răspuns (pentru Little Kid [:x]):

Wa sunt curioasa... Ai incercat impacarea gen "pitzi"?batting eyelashes A mers?

| Little Kid [:x] explică (pentru gazza01):

Da. Mersii tare tarewinking o sa revin pentru alte sfaturi big grin :*:*

| gazza01 a răspuns (pentru Little Kid [:x]):

Npc big hug ma bucur :*

14 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

"ok, te iert...hai fa-mi un sandwich".

| JoshuaNNN a răspuns:

Hmm, un mesaj ar fi ceva dragut, dar ce zici daca ii faci o supriza, si te intalnesti cu el ( o imbratisare, un sarut sunt cu mult peste un mesaj ).

| Jameson a răspuns:

Inspirate din melodii de gragoste.

| Ferra a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce e intre voi asa ca nu vad de ce intrebi pe altii ce trebuie sa-i spui sau ce sa faci cand toata treaba e intre tine si el, asa ca ai face bine sa fi tu insuti si sa-i spui ce simti, o seara buna sa ai!

| CapitanuSemafor a răspuns:

Daca tu esti cauza certului ai face bine sa devii sclava lui pe viata, sa stai in bucatarie si sa-i faci toate poftele pentru a premarii barbatul, specimenul suprem.

| BLeur a răspuns:

Cel mai bine este să-i spui în faţă.

| gazza01 a răspuns:

20!

| Rake a răspuns:

Cati ani aveti?

| JustHahaa a răspuns:

Cereti scuze.la mine mergelaughing. adica dupa ce isi cere scuze ma simt mai bine si o iert :d