| Roxanaa94 a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu si mi-a dat mesaj dupa ce am plecat de la el ca sa astept pana ma cauta el. Oare asta inseamna ca are nevoie de o mica pauza? Oare o sa ne mai impacam?

Răspuns Câştigător
| Biianncaa a răspuns:

Poi eu nu prea cred ca o sa va impacati :*dacaa el a spus asta sad

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy...pai acum depinde de ce v-ati certat.Ii poti da un mesaj in care sa ii ceri scuze(daca tu ai fost de vina)s-au sa il astepti pe el(in caz ca el a fost de vina). Daca ti-a spus ca sa il astepti pana te va cauta el cel mai bine ar fi sa il cauti sa vorbesti cu el, s-au sa ii dai un mesaj si sa il intrebi ce are de gand sa faceti mai departe si un functie de ce o sa vorbiti cei stii daca mai exista o sansa de impacare intre voi s-au nu.
Eu sper sa va impacati:* Succes!

| Roxanaa94 explică (pentru mihaelaa18):

El mi a spus ca m am schimbat:adica sunt nemultumita..ca am inceput sa am fite, ca pun poze cam indecente pe fb (cu toate ca le am sters dupa ce le am pus), ca am mereu nervi...fac figuri cand vin la el acasahappy

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Roxanaa94):

Pai daca ti-a spus aceste lucruri este clar ca nu cred ca ar mai vrea sa continuesadcand iubesti pe cineva nu te deranjeaza ceea ce iti face si treci cu vederea orice.Ce pot sa spun este decat sa mai astepti si daca vezi ca numai da nici un semn este clar ca numai vrea sad. Acum vezi ce se va intampla

| 31957319 a răspuns:

Daca esti un produs pe un raft intr-un magazin poti sa astepti... daca nu relaxeaza-te si traieste clipa ( libertatea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai fost de vina cand v-ati certat, cere-i scuze. Poate e suparat.
Daca nu, asteapta sa vezi ce se va intampla. Poate are nevoie de timp sa se gandeasca la relatia voastra.
Daca te iubeste, nu se va desparti de tine.
Deci, nu dispera! Nu il sufoca cu mesaje si apeluri ca sa nu creada ca nu poti trai fara elhappy Fii putin indiferenta!
Sau Vorbeste sincer cu el si intreaba-l daca mai vrea sa continue relatia.

Bafta!

| Th3Li0N a răspuns:

Daca este de treaba vrea o mica pauza doar ca sa nu se sature de tine si sa-ti dea papuci te iubeste asa ca vrea o mica pauza Funda?

| LoLoBlue a răspuns:

Pai daca inca va mai iuubiti impacativa

| iustiiiiina a răspuns:

Da daca il mai iubesti