| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... M-am despartit de pr de vreo 3 luni si am tot insistat sa ne impacam dar nu vrea a zis ca ma uraste(ne-am despartit din cauza mea). Mereu cand ma vede imi zambeste, si da cu zapada dupa mine ce sa mai fac...Help fundita

4 răspunsuri:
| JustMe324 a răspuns:

M-am dat dracu, sa vezi dupa ce trece zapada cu ce da, ia pietrele la rost...mi-e mila de tinewinking

| Nikongirl a răspuns:

Dupa parera mea ...ar trebui sa treci peste si sa il lasi in pace ...pentru ca e un semn ca te uraste dupa parerea meahappy bafta in continuare!big grin

| 0wUnkn a răspuns:

Dai si u cu bulgari in el si "incearca" sa-l pui jos i-al in brate si pune-i piedica si "impiedica-te" si u ca prin magie si cazi peste el sau vice versa funda? big grin

| Ienjoyeatinglittlekittens a răspuns:

Nu frate, doar se lasa greu, asculta la mine happy Da-i si tu 2-3 bulgari, apoi ia-o-n brate. Merge garantat