| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
M-am despartit de el acum o luna. Adica el s-a despartit de mine.
Acum, cand ma vede pe mess mereu ma suna, iar acum a inceput sa ma sune. Oare vrea sa ne impacam? Ce sa cred?

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Ti-am citit si intrebarile anterioare si iti spun sincerr ca acest baiat inca mai are sentimente pentru tine!
Sinte ca te-a pierdut de prost, iar acum face tot posibilul sa te recastige incetul cu incetul, ca sa fie sigur ca atunci cand va veni ziua mult dorita sa nu primeasca o respingere!
Mult succes iti doresc si impacare grabnica, imi dau seama ca iti doresti asata foarte multwinking!

| mona a răspuns:

Cred ca asta vrea, cel putin asa da de inteles

| BiuL a răspuns:

De ce nu ii raspunzi sa vezi de ce te suna? Ce e asa greu, ii raspunzi si iti zice el daca vrea sa va impacati, daca nu, nu.

| Azµre a răspuns:

Să numai crezi nimic, dacă ți-a dat papucii acum doar nu vine să îi i-a inapoi uzați...

| DraudeS a răspuns (pentru Azµre):

Eu cred ca la mijloc este o dragoste adevarata.
Vezi tu, o vede pa' "mess" si o suna.
Ce atata William Shakespeare cand gasim aici atata romantism.

Gata, am incercat, nu pot, ma las de acest domeniu. big grin

| MeConstantine a răspuns:

Buna,

Din punctul meu de vedere este baiat si probabil s-a despariti de tine pentru altcimneva, dar cand a patit ce ti-a facut el tie a ajuns sa ii para rau si acum incearca sa te foloseasca pe tine ca un liant. Lucrurile nu mai sunt la fel nici pentru tine nici pentru el si tu tineai la o persoana, care acum nu mai este. Pe yahoo poti sa-i dai spam pe telefon poti sa-i raspunzi rece sa vb cu el dar sa fii rece. Tu trebuie sa stii mai bine ca oricine daca s-=a terminat sau daca mai tii la el. Dar este greu sa treci peste tradare si mai ales peste faptul ca cineva s-a schimbat in rau.
Succes si cauta sa traiesti pentru tine.

| stark47 a răspuns:

De ce nu il intrebi? singurul care are raspuns este el! sau poate ca ii pare rau ca s-a despartit de tine si vrea sa vada daca esti bine! nu te avanta in a crede ca el vrea sa se impace cu tine, poate nu e asa, si vei suferi din nou!

| veselie a răspuns:

E un gest urat sa abuzeze de serviciile oferite de yahoo messenger pentru ati atrage atentia ca inca tine la tine. daca are ceva de zis sa o zica fata in fata.

| Samara00 a răspuns:

Nu te mai chinui atita si raspundei si ai sa vezi ce vrea, da daca ai spus ca el ti-a parasit nu ti-as recomanda sa te impaci cu el daca desigur el vrea asta

| jointandsmyle a răspuns:

Poate ca in timpul asta a fost si cu alte fete..si nu a gasit la ele ceea ce tu ii ofereai...(un eventual raspunstongue)

| steffane a răspuns:

Sa stii ca de obicei, baietii dupa ce incheie o relatie, doresc sa ramana in continuare impreuna cu fata pe care au iubit-o, el se baga in seama din doua motive: primul al fii ca, isi doreste sa schimbe ceea ce a facut, si mai exact despartirea de tine, iar al doilea motiv ar fi simplul fapt ca doreste sa ramaneti prieteni! CREDE-MA, nu exista prietenie mai stransa intre doi oameni care au fost impreuna, deoarece dupa o perioada in care ati fost impreuna va cunoasteti indeajuns incat sa aveti incredere unul in altul! Succes!