| KaterinaPetrova a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu din n motive. cum as putea sa-l uit?

10 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cui pe cui se scoate! Gaseste-ti pe altcineva care sa te faca sa il uiti! Asta daca vrei cu adevarat sa il uiti.Bafta:*

| Picasso a răspuns:

Next "bou"

| AnGeL a răspuns:

Lasa timpul sa treaca si toate se vor rezolva de la sine, incetul cu incetul

| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey!
Daca iti spun sa lasi timpul sa le rezolve, nu te ajut mai deloc sad de aceea mai bine iti umplii programul cu n activitati ca sa numai ai timp liber in care sa te gandesti la el.
Iesi, distreaza-te si razi cat incape. Ai sa vezi ca ai sa te gandesti la ziua respectiva pentru ca iti ramane tiparita in minte, iar pe el il vei da uitarii incetul cu incetul.
Tine minte 3 cuvinte: Viata merge inainte! >; D

| crisxd a răspuns:

O alta relatie nu te-ar face sa-l uiti, ci te-ar face sa iti amintesti de el, comparandu-i pe amandoi. Lasa timpul sa decida totul.

| CocoMexii a răspuns:

Inlocuieste-l sau inceraca sa ignori tot ceea ce are lagatura cu el sau ce va lega candva. depinde daca il mai iubesti happy De obicei este cam greu de uitat o pers. iubita!

| JoMo a răspuns:

Asta e greu dar...stii cum se spune: "Timpul vindeca ranile"

| Sisanu a răspuns:

Fat-i alt iubit care sa te atraga mai mult decat celalalt.

| asaTicalos a răspuns:

Ia-ma p mine laughing

| EdgyEmy a răspuns:

Sincer,daca aceea persoana a ocupat un loc in inima ta iti va fi foarte greu sa-l uiti! Trebuie sa incerci sa-ti refaci viata...gandeste-te ca daca te-ai despartit dintr-un motiv intemeiat probabil ca te-a facut nefericita, dar daca v-ati despartit dintr-o porcarie, probabil ca el e cel la care ar trebui sa-ti stea gandulhappy