| AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a întrebat:

M-am despartit cu prietenul din cauza ca fumez(
Ce as putea sa fac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stii foarte bine.Lasa-te de fumat. Daca il vrei tot pe el.Destept baiatul!

| AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA explică (pentru darrio2007):

Nu cred ca o sa vrea sa ne mai impacam chiar daca voi renunta la fumat (

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca te lasi de fumat, oricum nu ai nimic de pierdut, este spre binele tau. Stiu ca e viata ta si faci ce vrei cu ea, dar daca el nu fumeaza, iti dai seama ca e urat sa te simta mirosind a tigari langa el, mai ales ca esti fata. Si daca tine la tine, ii e greu sa te vada cum iti faci rau si sa nu poata face nimic. Incearca sa vorbesti din nou cu el, sa ii spui ca vrei sa te lasi si sa reluati relatia, si sa te ajute si el sa te lasi daca asta vrei cu adevarat, nu sa te certe.

| Robertyz a răspuns:

Sunt fumator.In fond, esti viata ta si tu decizi ce faci. Daca ti le el te vei lasa, insa crede-ma, numai tu stii ce vei face pe mai departe.O seara faina!

| AtateaConditii a răspuns:

Renunta la fumat si sigur te va primi inapoi chiar daca zice nu. Zice nu pentru ca nu are incredere in tine ca te vei lasa.

| MissVamp a răspuns:

Lasa-te de fumat.Cred ca el a incercat sa iti spuna ca nu este sanatos si chestii si asta inseamna ca ii pasa.Nu este greu si trebuie sa realizezi ca inhalarea unui rahat de fum nu te ajuta. daca tii la el, sa renunti la fumat nu ar fi o problema prea mare. Poti face asta.Bafta happy

| Emanuel_Sirbu_1990 a răspuns:

Lasa-te de fumat ca sa nu se mai intample pe viitor cu altii. Cred ca ai de abia 17 ani, stai tu linistita ca pana te mariti ai sa dai de multi. In orice caz e un obicei prost. Tie ti-ar placea ca atunci cand il saruti pe prietenul tau sa nu se fi spalat pe dinti de o saptamana? nu cred ca ai fi de acord cu gustul si cu mirosul. E cam asa simtit si noi nefumatorii cand sarutam o persoana care fumeaza.

| Aleexsorin26 a răspuns:

Sincer? Nu te iubeste! daca te iubea cu adevarat nu il deranja. Si prietena mea fumeaza si o accept asa cum este