| DeeaD1 a întrebat:

Ma inteleg bine cu un baiat pe care il plac si care ma place.M-a invitat recent sa iesim in oras si am sentimentul ca o sa ne si cuplam atunci.Ideea e ca eu nu am avut pana acum primul sarut si nu stiu nimic despre asta.Nu stiu nici daca ar trebui sa fie normal sau cu limba.Am nevoie de niste indicatii fiindca habar n-am, dar nu vreau raspunsuri de genul: lasa sa vina de la sine.Nu ma ajuta.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In primul rand lasa limba in pace la locul ei. Apoi, spune-i baiatului adevarul si atunci te va ajuta el. Nu incerca sa faci pe experta pentru ca risti sa devii penibila. Nimeni nu s-a nascut invatat, iar in aceste cazuri numai practica ne-a rezolvat si aceasta problema.

1 răspuns:
| marinaa9 a răspuns:

Pana la urma cam asa e..vine de la sine.Pentru inceput ar fi bine sa nu fortezi nota..ca un prim sarut e ok si unul scurt pe buze