| Ionut_SKizzo_1996 a întrebat:

Buna TPU ma numesc Ionut am 16 ani si am o prietena sunt cu ea de 3 saptamani pana acum nu m-am intalnit k ea k a fost plecata da o sa urmeze un timp cand o sa ma sarut cu ea dar eu nu m-am sarutat niciodata si nu stiu cum se saruta imi e rusine sa ma fac de ras deci va rog cum se saruta?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| NightShadows a răspuns:

Simplu laughing buze pe buze tongue si apoi vezi daca te lasa sa ii bagi limba in gura laughing ca si cand ai scoate limba dar de fapt o scoti din gura ta in gura ei laughing pipai pe acolo un pic si dupa iti dai tu seama ce sa faci laughing bafta

4 răspunsuri:
| source a răspuns:

Oficial sunteti "iubiti" cand va sarutati, acum probabil e perioada de tatonare....sarutul vine de la sine, lasa-te purtat de val si nu te grabi..succes

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Asteapta momentul potrivit. Si nu iti fie rusine pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat. Fii atent la gesturi. Oricum mult succes!

| neutrino a răspuns:

E foarte bine ca ai o prietena de 3 saptamani, e si mai bine ca nu v-ati intalnit. Continuati tot asa. Si zici ca ai 16 ani?

| vasyok97 a răspuns:

Doar te apropii de ea si ea de tine si totu lse intimpla fara sa-ti dai seama doar sa nu-ti fie frica happy