| Adela_Anca_1997 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep. Am avut pana acum cateva relatii, nu pot sa le numesc relati pentru ca nu am fost, erau la distanta. Acum sunt cu un baiat si acelasi cartier, ne intelegem bine, ne iubim. Pana acum am avut "saruturi" mici, dar cand vorbeam cu el, mi-a zis sa incercam un sarut mai lung, am zis bine, dar eu nu stiu sa sarut, mi-am zis "eh, cat de greu poate sa fie" si ieri cand ne-am intalnit, logic, vroia un sarut mai lung. Ok, ne-am sarutat si din greseala l-am muscat de limba, putin, si mi-a zis "stai, tu nu stii sa saruti" si a bagat un zambet pervers, in momentul ala m-am simtit incredibil de prost, mi-a stricat toata ziua. Acum imi e rusine sa vorbesc cu el, ce o sa fac data viitoare cand ne vedem? Va rog, da-ti niste site-uri, video-uri sa vad cum se sarutat, sa am macar habar. Nu stiu, va rog ajutati, mai da-ti voi niste sfaturi sad

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tu sa inchizi ochii si lasa-l pe el sa te sarute asacum doreste si rapunsul din partea ta poate mai stangaci la inceput va veni automat.Nu ai de ce sa te rusinezi deoarece sunt convins ca este la curent/stie "performantele" tale in materie de dragoste si iubire.Sarutul nu se poate invata din filme sau alte materiale, se invata doar pe viu prin experimentare.

| SkyPilot a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine. Noua, baietilor, ne plac la nebunie fetele inocente. Lasa-l sa te invete el happy Si spune-i adevarul! Sa stii ca o sa te iubeasca mai mult!

| Nicol_Iepuras_1998 a răspuns:

Hei stai asa. care e problema ca nu sti sa saruti inveti toata viata vei invata din greseli totul vine de la sine tu lasa-te dusa de val