| babysiter a întrebat:

Salut am o prietena de o zi si ieri a fost plecata si maine ne vom intalni si ne vom saruta...eu nu m-am mai sarutat niciodata in schimb ea da. (Am aflat eu big grin )...
Si nu stiu cum sa o sarut... thinking

Răspuns Câştigător
| eevvaa a răspuns:

Nu poti sa faci un plan cum o vei saruta deoarece nu stii cum saruta ea deci te vei lasa condus de ea nimic greu pur si simplu lasate dus de val.Bafta.

| babysiter explică (pentru eevvaa):

Da dar... cum sarut fara limba? si mie sa nu-si faca o impresie proasta sau ceva de genul sad PS : DAU FUNDDA

6 răspunsuri:
| C0nstantin a răspuns:

O prinzi de cap, ii deschizi gura si o speli pe amigdale

| sskumpik a răspuns:

Fundoi pentru eevvaa:Xlaughing

| PiticuPorno a răspuns:

Cu limba wei...ii bagi limba in gat si-o sufoci la dracu ca fetelor le place hard

| babysiter explică:

Mda dar... mie ca o sa sarut prost si o sa-si faca o impresie proastathinking si cum sarut fara limba?

| babysiter explică:

Haha.eu vorbesc serios ultimu rasp mi se pare funny! sad sincer mah. cum sarut fara limba :s