| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...ma poate ajuta si pe mine cineva cu raspunsul la o intrebare:am avut o discutie cu prietenul meu, suntem impreuna de 3 luni si mie dupa 3 luni imi spune ca el nu poate numi asta o RELATIE, ca dupa el o relatie inseamna sa te culci cu cineva cu cineva(scuze de exprimare) sa ai cu persoana aia un timp, pentru ca daca nu ai ajuns in pat cu el/ea nu se numeste relatiesad:S-intrebarea este:cum se numesc 3 luni petrecute intre 2 oamenii?(eu stiu ca poti sa numesti RELATIE din primul moment cand esti cu cineva, poate ca ma insel si sunt eu mai proasta de acea as vrea si parerea voastrasadcrying)Spuneti-mi cand pot numi relatie, dupa cat timp? va multumesc mult pentru rabdare si pentru raspunsuri si va rog sa nu imi raspundeti in baza...multumesc:*:*love strucklove struck

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Voi aveti o relatia. Doar ca prietenul tau incearca sa te forteze sa ajungi in pat cu el si foloseste aceasta metoda de santaj. Nu e nimic nou, doar ca ar trebui sa scapi de el cat mai repede cu putinta.

3 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Din moment ce va considerati iubiti, din moment ce a-ti realizat ca tineti unul la altul, se numeste relatie1Fii atenta ca negociaza cu tine, nu te lasa provocarii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaha! Pai zi-I frumos la revedere daca tot nu-I relatie. Ce mai pierzi vremea? 3 LUNI E CU SIGURANTZA O RELATIE.bafta!

| Lօllipop a răspuns:

Deutza. si normal ca se numeste o relatie. tu ai dreptate... nu te supara dar dupa spusele tale, el doreste doar sa se culce cu tine. Tu insa nu te lasa ispita. Si daca el in kontinuare iti zice asa spune-i pa-pa si sa-si vada de viata lui, sunt sigura ca nu te merita ( funda terog)