| jasmine11 a întrebat:

ma puteti ajuta? am obs ca de doua zile imi tot curge un lichid portocalui-rosiatic din vagin. ce poate fii? iar prietenului mei i-a aparut pete rosi pe capul penisului? din cauza mea? va rog sa ma ajutati! fara glume funda!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa aveti o infectie genitala. Du-te la ginecologul tau intai si el la un dermatolog.

| ascovit a răspuns:

Cine stie ce ati contactat. Dar voi nu stiti sa va protejati? Da fuguta la medicul ginecolog... Iar el ar trebui si el sa se vindece...

| T4ny4 a răspuns:

Poate fi orice.Mergi la ginecolog impreuna cu iubitul tau. Faceti-va niste analize.

| danielcretu1980 a răspuns:

Poate ca tu ai luat de la el. nu se stie.
una peste alta... fuga la dermato-venerice. nu e de glumit.

iar pe viitor... prezervativ. te scuteste de enorm de multe probleme.