| Mihai20018 a întrebat:

Salut, de cateva zile poate chiar o săptămână am observat ca mi-au aparut 2 pete mici de tot rosii pe capul penisului si cand zic asta ma refer la capul propriu zis adica pe gland, nu ma mananca ustura sau ceva pur si simplu sunt acolo, sunt virgin si am 16 ani. Ma puteti ajuta ce credeti ca poate sa fie multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| johnbucuresti a răspuns:

Mergi urgent la medic
eposibil sa ai sifilis