| Mirele23 a întrebat:

Buna TPU! Ma puteti ajuta in legatura cu un lucru ciudat? Deci eu plac un barbat casatorit de ceva timp, el stie asta...imi tot spune ca nu poate avea o relatie cu mine, dar ma suna tot timpul si vorbim. Treaba este ca fata in fata este alta persoana iar la telefon e ciudat. Fata in fata tremura cand sunt aproape de el iar la telefon e rece. Ce ma sperie cel mai mult e faptul ca tot timpul NE INTALNIM INTAMPLATOR. Oriunde sunt eu apare si el, oare exista vreo conexiune? Desi spune ca nu poate fi nimic intre noi? *DAU FUNDA*

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-ti vezi de treaba ta si sa-i dai pace, ca-i insurat, are o casnicie si nu-i bine sa i-o distrugi.
Este evident ca-i place flirtul, asta se vede, dar se pare ca nu vrea sex cu tine, fiindca se gandeste la femeia iubita, de acasa.
Da-i pace, daca esti o femeie cu bun simt si cauta unul liber.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cazul sa devii cat mai ferma atunci cand va intalniti si sa-i spui fara nicio retinere ceea ce doresti de fapt din partea lui. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E căsătorit...nu este în regulă să dai curs acestor sentimente.

| Dintrebare a răspuns:

Vrei sa stii ce vrea de la tine? Raspunsul este foarte clar: atentie si sa faceti sex. Intrebarea e ce vrei tu de la el, de vreme ce ti-a zis clar ca o relatie nu puteti avea.

| AndreeaWTS a răspuns:

Dar tu ce probleme atât de grave ai, de nu-ți poți găsi un barbat necăsătorit, ca să nu te mai bagi în tot felul de rahaturi?