| iri_4602 a întrebat:

Ne cunosatem de mici dar nu prea am tinut legatura, iar de ceva timp.de vreo 6-7 luni am inceput sa vorbim iar in ultimile 3 luni am inceput tot mai mult si am ajuns sa ne indragostim unu de celalalt, dar avem o relatie mai ciudata. vorbim pe mes, la telefon zilnic doar ca nu ne intalnim. El mi-a promis ca ne intalnim de ziua mea.De fiecare data cand are nevoie de mine cu un sfat sau ceva de genu ma suna, si la bine si la rau.imi spune ca ma iubeste si l-am intrebat dc si i-am zis sa`mi demonstreze si a zis ca pana acum mi-a demonstrato deja fara sa vree, prin faptul ca vorbeste de atata timp cu mine si nu a mai avut nici o relatie pentru ca a zis ca nu poate.De fiecare data ma suna unde ai fost cu cine, mi-a spus ca de orice am nevoie si ma poate ajuta sa ii spun si ma ajuta, ma intreaba daca ai mei stiu, a vorbit si cu mama.parintii nostri se stiu dar nu au mai tinut nici ei legatura de cand eram noi mici.eu am 15 ani el 18. Uneori il cred ca ma iubeste uneori nu.
Ce sa cred?

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Pai,se spune ca daca el iti cunoaste parinti, daca el si-a dorit asta, te iubeste.Plus ca isi face griji pentru tine, unde ai fost, cu cine...Nu lua in considerare ca daca are 18 ani este la fel ca ceilalti, pot fi unii chiar mai inteligenti decat cei de 20-21 de aniwinkingTrus me.Nu ai de ce sa iti faci griji,pana la urma,nu ai ce pierde, treci mai departe daca nu va merge, in 2-3 saptamanii vei trece penste toate.Nu lasa aparentele sa te insele, priveste mai bine la lucruri si vei stii ca el chiar tine la tine.Sa ai bafta, si sa ai pate de iubire!

| Alexakos a răspuns:

Hmmm cam greu, mda intr-adevar laughing trebuie neaparat sa va intalniti ca asa numa din telefon si mess nu se poate, (am avut o relatie cu una care, ok ne si intalneam, doar ca mai mult vb la telefon in fiecare zi, si imi spunea cuvinte mari, cand ne intelneam nu mai zicea ce zicea la telefon, si pana la urma nu m-a iubit.) concluzie prin telefon si mess poate sa-ti spuna orice si sa fiti orice, dar cand este sa fiti fata in fata situatia se schimba radical. spune-i ma iubesti? el o sa zica da si bla bla bla, si spune-i ca vrei sa ti-o dovedeasca, el o sa inceapa iar cu aceleasi, si ii spui nu... vreau sa ne intalnim, ma iubesti arata-mi ca ma iubesti intr-adevar, si hai sa ne intelnim, sau iti este rusine cu mine? atacal aruncai niste vorbe mai asa, sa nu aiba incotro decat sa faca asta (daca te iubeste) sau sa nu faca(daca nu te iubeste).

| Zmeura_5657 a răspuns:

rolling on the floor Tu ai 15, el 18?rolling on the floor Keep dreaming, sweetheart. Dupa ce o sa termine cu tine in pat, o sa vezi cat de repede te ''dez-iubeste''.winking
NU are cum sa te iubeasca asa.Trust me.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna o relatie pentru tine?