| Hamed134 a întrebat:

marți cand am ieșit de la liceu am rămas puțin de vorba cu tipa pe care o plac și brusc trece un tip prin preajma și brusc își întoarce privirea spre el și nu stiu cum sa va explic se uita cu o privire luuuuunga.
Și am observat că de multe ori se uite la el si in timpul pauzelor iar cand tipul ala își întoarce privirea spre ea, ea își ia privirea de pe el.
Credeți că are sentimente pentru ăla? Are unele momente cand cred ca își dorește mai mult de la mine, cum ar fi o relație.dar de cand a apărut tipul asta cred ca ma privește doar ca pe un simplu amic.

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Ai grijă să nu cazi în paranoia, din simple priviri, poate i-a stârnit interesul și aprecierea, însă comunicarea e cea mai bună soluție, o poți întreba în glumă despre asta (eu așa procedez, spun totul sub formă de glumă când vreau sa aflu ceva). Ea va crede că ești gelos, probabil o va atrage asta la tine, s-ar putea să mai facă gesturi de genul doar să-ți vadă expresia feței și s-ar putea să iasă ceva mișto din chestia asta. Te poți juca puțin cu situația, o poți pune în locuri unde e băiatul acela ca să te asiguri că nu depui efort gratuit. Take care!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu ce gandesti tu, dar noi chiar nu putem stii ce gandeste fata aia si nici ghicii in stele, daca fata are sau nu sentimente pentru altcineva ori nu.
Singura posibilitate de a afla adevarul, este sa o intrebi pe ea!

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce se uita lung dupa el, cu siguranta ca vrea o relatie cu el.