| 2AN7 a întrebat:

Mi-am dezvirginat iubita... wowlaughing) si am facut-o cu prezervativ normal.dar o doare foarte tare burta! Ii e frica sa se duca la doctor sunt sanse de a ramane gravida?happy Plz

Răspuns Câştigător
| Malinass a răspuns:

Daca o doare burta nu neaparat inseamna ca este insarcinata!
Pentru o fata, dezvirginarea este o schimbare a corpului in mare parte. si evident pot aparea si mici dureri.
Fiind prima data cand are de afaceri cu un act sexual nu sunt sanse prea mari sa fie insarcinata.
Spune-i sa faca un test de sarcina. sa fie sigura ca nu este mamicahee hee!
(testul se face dupa 10 zile de la contactul sexual)

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca v-ati protejat nu ramane gravida, burta o doare pentru ca corpul ei sufera acum modificari

| SpeciMen a răspuns:

Sigur

| RainboyDash a răspuns:

Poate pentru ca e prima data o doare. Daca ai purtat prezervativ nu are cum sa o fi lasat gravida

| h3r a răspuns:

laughing

| dragos9234 a răspuns:

I-ai rupt himenul.
ASta este cauza.

Răspuns utilizator avertizat
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Buna. Daca ati facut sex protejat nu sunt sanse, dar cel mai bine pentru siguranta ei sa faca un test de sarcinabatting eyelashes

| Disstrict a răspuns:

Fratilor am observat la majoritatea intrebarilor de genu le ziceti sa isi cumpere test de sarcina vor pus farmaciile sa le faceti reclama wtf omu o zis ca avea protectie daca se rupea mentiona deci nu are cum sa fii ramas gravida.