| djdani a întrebat:

Am facut dragostee cu iubita mea.ea este virgina dar nu am dezvirginat-o..am ejaculat pe burta ei...iar ea mereu dupa ce pleaca de la mine o doare burta si ii vine sa vomite mereu dupa ce face asta..este insarcinata?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tu iti poti inchipui cam in ce mod poate o fata sa ramana insarcinata? rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă are vreo gaură în buric care duce unde nu trebuie.

| Doub a răspuns:

"ea este virgina dar nu am dezvirginato"- Aha. Si Salam canta rock.
Da, clar e insarcinata. O sa fii tatic. Buna treaba.

| SkyPilot a răspuns:

Simptomele de sarcina apar la mai bine de o luna de la contactul sexual.
Nu esti prea clar, dar daca nu I-ai introdus penisul in vagin si nu ti-ai depus lichidele la intrarea in vaginul ei, nu are cum sa ramana.
Durerile si voma apar probabil din cauza felului in care va jucati, dar fara detalii nu ne putem face o idee de ce.

| piccola19 a răspuns:

Am facut dragoste, ea este virgina dar nu am dezvirginato.
Cum doamne iarta-ma sa ramana insarcinata?
Si cum ati facut dragoste?
Sau: "O doare burta si ai vine sa vomite mereu dupa ce face asta"
Eu inca nu am inteles ce face laughing