| Alex202020 a întrebat:

Salutare Lume! Am si eu o intrebare pentru toti baietii. Cum a fost pentru voi prima data cand ati facut sex? Ce ati simtit? Cum a fost? Explicati-mi si mie va rog, ce simtiti big grin Multumesc

2 răspunsuri:
| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Alex, e foarte important cu cine este si cat de versata e fata, daca e virgina ai cam belit-o, dar in orice caz, e o laba mult mai misto desi prima data o sa se termine mai din topor asa pana prinzi experienta

| Lulu5 a răspuns:

Mai sincer, la mine personal a fost ceva de moment. Imi placea super mult de un tip si lui de mine, vorbeam zilnic, ne intelgeam perfect, aveam 15 ani iar el 16 laughing iar dupa un bal de asta de al bobocilor ne-am retras mai multi prieteni si prietene la cineva acasa. La un moment dat toti au plecat din camera si am ramas doar eu cu tipul ala. Si s-a produs inevitabilul, protejat, bineinteles. Nu eram impreuna si nici dupa asta nu am fost. A doua zi m-a cautat dar nu i-am mai raspuns nici la mesaje si nici la nimic, sincer nu mai voiam nimic de la el. Ciudat, nu?! laughing