| anonim_4396 a întrebat:

:* Mi-ar placea sa citesc cateva pareri despre o situatie cam... dificilalaughing De curand am pus ochii pe un baiat de la sala si l-am surprins uitandu-se la mine, pe furis, de cateva ori... ideea e ca mi-am luat inima in dinti si i-am zambit, dar nu mi-a intors gestul. Cand isi face exercitiile se uita la mine sa vada daca ma uit la el si pare foarte seriosstraight face. Prietenii lui se uita la mine si apoi "dezbat" subiectulaughing. Acum intrebarea: ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa intru in vorba cu el sau sa astept sa faca el primul pas?

10 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Poate te priveşte cu teamă că vei strica aparatele?

| BulletFMV a răspuns (pentru moonY):

Asta ar la fi la fel de valabil ca si cand s-ar uita incrucisat si de fapt sa se fi dat la una din spatele meu, nu? cam asa ceva.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste tu cu el, face-ti cunostinta, si baga cateva subiecte. Si dupa ii zici ca mai vorbiti, daca e.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Da. Daca face exercitii la un aparat, te poti duce la el sa il intrebi daca e ok daca poti sa faci si tu cu el. Te poti baga in seama cu el folosind astfel de pretexte.

| Crysmen33 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Buna! Eu zic sa vorbesti cu el sa il intrebi daca el vrea sa fie iubitu-l tau. Daca stati si va uitati unu-l la altul nu o sa fiti nici-o data impreuna.winking

| BulletFMV a răspuns (pentru Crysmen33):

Ideea e ca nu vreau sa fie iubitul meu, vreau sa il cunosc si apoi... eventual sa fie ceva mai multlaughing

| BlackheartQueen a răspuns (pentru BulletFMV):

Pai sa nu asculti ce zice. Daca sari gramada pe el, mai rau faci. Incearca sa il abordezi intr-un mod elegant, te poti folosi de ce ti-am spus si eu, apoi poate incepi o discutie, usor usor. Baietilor le plac fetele misterioase nu nesatulele care se arunca pe ei.

| timeea7 a răspuns:

Probabil te place, insa nu doreste nimic mai mult. Poate e implicat intr-o relatie, de aceea nu trece la pasul urmatorhappy

| sayWhaaat a răspuns:

Intra in vorba cu el, cu rusinea mori de foame, astfel vei afla ce simte cu exactitate, si in cel mai scurt timp.

| CGF31 a răspuns:

In mod normal, baiatul este cel care trebuie sa faca primul pas. Dar te-ai gandit ca poate acel baiat a venit la sala ca sa faca doar exercitii? Flirturile inocente sunt inevitabile. Poate este doar atat. Imi pare rau daca ti-am taiat elanul.