| didee a întrebat:

Bunna ziua! Weekendul care tocmai trecut am fost intr-o excursie cu mai multe clase, la munte. Nici nu ma gandeam ca ma pot indragosti. La inceput doar l-am observat, dar dupa aceea mi-am dat seama ca il plac. Este un baiat care este de aceeasi clasa cu mine, dar am aflat intamplator ca place pe altcineva, dar din fericire, acel cineva nu simte la fel. In excursie ni s-au mai intersectat privirile, dar nu s-a intamplat nimic. Cand am mers din nou la scoala, intr-o zi, l-am surprins de cateva ori uitandu-se "pe furis" la mine si o data ne-am privit in ochi vreo 10 sec, si apoi si-a intors privirea, mi-am intors-o si eu si apoi l-am surprins din nou ca se uita la mine. Eu nu stiu, dar sper sa nu ma fi inselat privirea! Ce credeti, exista vreo posibilitate sa ma placa? Adica, judecand SI dupa privire. A si cum l-as putea "cuceri", daca este dintr-o alta clasa? Am aflat de la o prietena id-ul lui dar nu stiu daca este corect. Si apoi, de unde sa-i zic ca-i stiu id-ul, daca intru in vorba cu el?

Va rog foarte foarte mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Phai daca iei id lui spui ca ai facut schimb de liste. Te recomanzi ca sa stie cu cine vbhee hee. Daca te priveste inseamna ca e intr-un fel atras de tine, sau poate ii pari dragutsa. Lasa ca timpul le rezolva pe toate, daca te place te va cauta.

4 răspunsuri:
| » Iµliaña « a răspuns:

Daca zici ca e din alta clasa incearca sa afli ce prieteni are si afla cat mai multe lucruri despre el... Ba chiar te poti baga si putin in seama happy

| didee explică:

M-ai intrebat cum il cheama.de ce?

| Mew Mew girl a răspuns:

Pai daca vrei sa te placa, ai puteai sa-i spui ceea ce simti! Sti as zice sa incerci chiar daca nu prea ma pricep la baieti dar e mai bine pentru ca majoritatea fetelor mint si de obicei nu au succes! Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi imi spui te rog cum il cheama?