| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine. A aflat si de atunci se poarta mai ciudat cu mine.De fiecare data cand ma vede ba intra in mine usor cu umarul ca sa imi atraga atentia sau da cu mana lui peste mana mea.azi m-am impiedicat si el m-a luat in brate. oare am vreo sansa cu el. ieri am fost de servici pe scoala si am fost trimisa la clasa lui sa intreb de un catalog si el sta in prima banca exact langa usha.si eu vb cu profesorul despre catalog si el ma intreba ce fac ba chir m-a luat usor de mana si apoi mi-a dat drumul. ce ciudat. eu vreau sa fiu cu el. el umbla cu fete mai mari si a avut prietena cu 2 ani mai mare ca el, iar eu sunt cu un an mai mik.il cunosc de acum 6-7 ani si ma inteleg ff bine cu el.cand ma vede ma ia imbrate cateodata si ma intreaba ce mai fac...ciudat.credeti ca as putea sa ma pun cu el? el stie ca imi place de el pentru ca o nevleaga care e moarta dupa el.eram de servici pe scoala si stateam acolo la masa elevilor de servici si era si el pe acolo si se duce nevleaga la el si ii zice. sti ca A vrea sa fie cu uh? si se intoarce el cu fata la mine si imi zambeste. oare de ce se comporta asa cu mine.credtezi k ii place macar un pic de mine? helpppp. dau funda la cel mai de folos raspuns.

4 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Si eu am trecut prin ceva identic cu tine cand eram in liceu sunt sigura ca te place, pune mana pe el ca sa nu ti-l ia alta.

| DizzyXD a răspuns:

Cred ca si el te place

| pynnk a răspuns:

Se pare ca ii place de tine si nu stie cum sa iti zica.incearca sa vorbesti cu el face to face :**:*succes

| DeUtZaTa a răspuns:

Un pic e putin spus toate gesturile astea le face pentru ca ii place de tine e foarte evident :*