| SunnyFlame a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor.deci. sunt cls a 8 si suntem de servici pe scoala. si sunt pe hol unde sunt clasele de a 6. si e un baiat care cand ma vede vine la mine ma intreaba ce fac si de astea ...pe mess la fel.de fiecre dat se uita la mine straight face. e ciudat oare ma place? ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Assassin_3792 a răspuns:

Lol din cate ai spus parca stai la scoala noastra laughing. Esti din Cta? Tu esti clasa a 8 a doar nu te pui cu unu de a 6a da normal ca un baiat mai mic imi place o fata mai dezvoltata.Asa ca in mai toate cazurile baietilor mici le plac fetelor mari (la varstanu babe laughing)

3 răspunsuri:
| xoxo13 a răspuns:

Cu siguranta te place. Acum depinde si de felul tau de a fi. Daca esti indiferenta poti trece peste ca si cum nimic nu s-ar intampla, iar daca esti mai sufletista de fel ai putea sa va vedeti fata in fata sa lamuriti lucrurile, sa pui capat visului in care traieste baiatu, si convingel sa renunte in a te mai placea pe tine inainte de a isi face prea multe sperante. Si incearca sa fi si blanda cu el totusi. E doar un copil.winking Succes. Sper ca te-am ajutat.

| caporalul a răspuns:

O da
adica nu poti sti pana nu il/te anteaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de el, sa fiti prieteni si poate o sa fie sincer cu tine si o sa alfi daca te place sau nu happy.
Parerea mea big grin