| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine. A aflat si de atunci se poarta mai ciudat cu mine.De fiecare data cand ma vede ba intra in mine usor cu umarul ca sa imi atraga atentia sau da cu mana lui peste mana mea.azi m-am impiedicat si el m-a luat in brate. oare am vreo sansa cu el. ieri am fost de servici pe scoala si am fost trimisa la clasa lui sa intreb de un catalog si el sta in prima banca exact langa usha.si eu vb cu profesorul despre catalog si el ma intreba ce fac ba chir m-a luat usor de mana si apoi mi-a dat drumul. ce ciudat. eu vreau sa fiu cu el. el umbla cu fete mai mari si a avut prietena cu 2 ani mai mare ca el, iar eu sunt cu un an mai mik.il cunosc de acum 6-7 ani si ma inteleg ff bine cu el.cand ma vede ma ia imbrate cateodata si ma intreaba ce mai fac...ciudat.credeti ca as putea sa ma pun cu el? el stie ca imi place de el pentru ca o nevleaga care e moarta dupa el.eram de servici pe scoala si stateam acolo la masa elevilor de servici si era si el pe acolo si se duce nevleaga la el si ii zice. sti ca A vrea sa fie cu uh? si se intoarce el cu fata la mine si imi zambeste. oare de ce se comporta asa cu mine.credtezi k ii place macar un pic de mine? helpppp. dau funda la cel mai de folos raspuns. DAR DINPACATE AM AFLAT CA ARE PRIETENE CU 2 ANI MAI MARE K EL SHI EU SUNT CU UN AN MAI MIK KA EL.ATUNCI DC MAI FACE GESTURILE ALEA?

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Of,daca il iei pe 4 o sa te omoare maricoanda!
las' ca te apar eu rolling on the floor
pune'te cu el pana nu se duce la liceu!

7 răspunsuri:
| Samarra a răspuns:

Face gesturile alea pentru ca tu "nu stiut scris romaneste corect"!

| Samarra a răspuns:

Aham.dragos2000_7877. Povesti de dragoste ce zici tu acolo... (ori ai dreptate, ceea ce ma indoiesc) sau isi bate joc de ea...Deci? Concluzia? Nimeni nu stie ce se afla in capul unui baiat.

| kamikaze325 a răspuns:

Pfff fetito cati ani ai? pari putin cam...

| dr4905 a răspuns:

Pai face aceste gesturi fiindca il atragi
crede-ma sune si vb cu el ce te place
eu sunt baiat si eu faceam gesturi de astea cu fetele care imi placeau
deci te duci la el vb cu el si ii spui exact ce simnti

| dr4905 a răspuns:

Samarra: eu stiu ce se afla in capul meutonguetonguetonguetonguetongue

| Samarra a răspuns (pentru dr4905):

Oare?

| dr4905 a răspuns (pentru Samarra):

Normal... nu ai de unde sa stii ce se afla in capul unei persoana in afara de acea persoana