| iuliana12345678910 a întrebat:

mie imi place un baiat care se tot uita la mine in fiecare pauza.
intr-o zi am iesit din cls si el vb cu cel mai bun prieten al sau. cand am iesit amandoi se uitau la mine. apoi cel mai bun prieten al lui a venit si m-a intrebat: auzi tie iti place(si dupa nu am inteles ce a zis) eu l.am intrebat ce? el a inceput sa rada, m.am uitat la cel pe care il plac, acesta se uita spre noi si zambea. apoi i-am zis celui care m-a intrebat: dutee maa de aici si am plecat ca ma grabeam undeva. si azi baiatul de care imi place s-a tot uitat la mine. credeti ca e posibil sa ma placa?
va rog spuneti-mi tot ce ganditi!:*

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Se poate sa te placa, sau poate doar au vrut sa isi bata putin joc de tine.

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Probabil ca s-a rusinat, si l-a pus pe prietenul lui s-a dus sa te intrebe.Dar faptul ca a spus ceva ce tu nu ai auzit, dupa care a ras mi-a pus foarte multe semne de intrebare.Ar trebui sa te duci tu insuti la baiatul pe care il placi si sa ii spui ceea ce simti pentru el. Sper ca te-am ajutat si multe bafta!

| neutrino a răspuns:

E putin spus ca te place, chiar te iubeste!

| Zenit313 a răspuns:

Nu

| stark47 a răspuns:

Fii mai calma cand vine vorba de baieti si sentimente.din cate vad esti inca destul de tanara, de pot sa presupun ca nu ai prea mare experinta. faptul ca esti acum pe net, denota ca nu ti ocupi timpul cu prieteni ci mai mult in fara PC ului...ca sa rezolvi o problema e nevoie de comunicare, nu de presumtie.du-te si vorbeste cu el.renunta la jocuri genu trimite-l p ala sa i spuna ca eu am zis sa-i spun lu X ca mi place de el

| EveSiAtat a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie cu tine, si mie mi se pare ca baiatul pe cdare il plac, ma place si el pentru ca se uita la mine mereu. Asa ca iti asigur 99% ca te place sau poate chiar mai mult :*