| IubesteEa a întrebat:

Buna duminica de ziua mea a iesit baiatul de care imi place desi nu ne am mai vazut de 2 luniel stia ca e ziua mea, asa cand m-a vazut imi zambea (el m-a placut sau inca ma place nu stiu din asta am nevoie de ajutorul vostru)si mi-a facut cu mana si l-am ignorat, asa el juca pase-pase cu un baiat apoi a venit mingea la mine si a venit el mi-a zis buna si mi-a zambit apoi a zis ceva nu stiu ce anume si iarasi mi-a zambit si eu lui.Am mers cu prietenele mele pe banca si tot observam ca el se uita la mine incontinuu si la teren la fel:d mi-a spus la multi ani si imi zambea se uita la mine apoi i-a zis o fata sa ma pupe pe obraz si m-a pupat 1. ce credeti? mai demult m-a intrebat cum imi place sa sarut 2.de ce? asa si 2a zis cand m-a vazut mi-a facut mie cu mana dar ia raspuns prietena mea (ei nu ia zambit)dupa i-am facut eu si mi-a zambit, am plecat singura acasa si m-am dus sa vorbesc cu un prieten si el se uita la noi 3.de ce? asa si dupa i-am zis eu ce faci si s-a apropiat de bara si ne-am privit in ochii m-a intrebat daca plec si am zis ca da si dupa se uita la mine 4. ce credeti? asa si el mi-a spus ca asa se va termina povestea noastra ca nu are cuvinte a zis te iubesc si punct si el neaga ca ma iubeste (e timid din fire)5. vreau sa stiu cum se comporta un baiat timid rau cu o fata pe care o place? 6. o ignora pe ea daca o place dar cu altele vorbeste? ca el asa face pe mine ma ignora dar cu o fata vorbeste (nu e nimic intre ei)7.la ce s-a referit cu te iubesc si punct? va rog hellp:d dau funda la raspunsul cel mai serios si la cel/cea care a raspuns pe rand 1.2 am mare nevoie scuze de gramatica fara mistouri! el a zis:cred ca asa se va termina povestea nu mai am cuvinte te iubesc si punct si cand l-am intrebat daca ma iubeste a negat 8.la ce s-a referit cu te iubesc si punct?

Răspuns Câştigător
| Roberta74 a răspuns:

Da, te iubeste, se cam grabeste cu,, relatia" pentru ca e timid sa vorbiti fata-n fata 1. te-a pupat pe obraz pentru ca simte ceva pentru tine. 2.Te-a intrebat cum iti place sa saruti pentru ca spera sa aiba o relatie cu tine, si te-a intrebat sa fie... stii tu,,, pregatit" 3. S-a uitat la tine cand vorbeai cu alt baiat pentru ca e gelos. 4. A spus ca te iubeste si punct pentru ca nu are cuvinte sa iti zica altcumva. 5.http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-stii-daca-un-barbat-sau-baiat-te-place De pe aceasta pagina o sa vezi ce vrei sa stii. Funda?

4 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Scuza-ma,dar daca ai putea sa mai imi explici o data.Nu am inteles faza cu "te iubesc si punct". Cand ti-a spus asta? Daca ai putea scrie un pic mai detaliat si clar ca sa te pot ajuta ca nu am prea inteles fazele alea cu "nu am cuvinte","te iubesc si punct".

| IubesteEa explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Pai a zis asa ca nu mai am cuvinte nu mai am ce sa spun doar te iubesc si punct..si cand l-am intrebat daca ma iubeste a zis nubig grin a negat de ce? e mai timid din firehappy

| vreauTotulSauNimic a răspuns (pentru IubesteEa):

Hmm..pai poate ii este frica sa recunoasca.Incearca sa nu il intrebi direct, doar invita-l pe la o inghetata, la un suc, mai vorbiti si poate prinde curaj.

| cutremur a răspuns:

Depinde si de varsta. poate vrea doar sa ti-o (puna). timid spui? ai grijalaughing