| babyloving a întrebat:

Nu am mai vorbit cu el de multa vreme si nu mai da nici un semn de viata.Eu inca il plac si nu stiu ce sa fac.Sa ii trmit un e-mail pentru ca la mesaje sau cand il sun nu raspunde.As vrea sa vad macar ce face.Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca nu raspunde, lasa-l pe drumul lui. Ai facut ce depinde de tine, acum e mai bine sa mergi inainte. Renunta, e corect din moment ce refuza sa comunice. E timpul tau si viata e scurta, mergi mai departe si nu te lasa oprita in loc din cauza lui... oricum o sa o faci mai devreme sau mai tarziu, mai bine mai devreme.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ai putea sa-i trimiti un e-mail ca nu te costa nimic, dar nu cred ca o sa-ti raspunda din moment ce nici la telefon nu-ti raspunde.
Daca n-o sa te bage in seama nici de data asta, indreapta-ti atentia spre un alt baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mai ţii la el, spune-i!
Dacă nu o faci, e posibil ca mai târziu să regreţi.
Spune-i tot ce simţi pentru el şi cine ştie!? Poate o să fiţi împreună, nu?

SuccEs!

| HoTSaucE a răspuns:

Ai putea sa il suni sau sa ii spui printr-un mesa, e-mail orice ce simti tu despre el si daca se trezeste baiatu la realitate si afla ce norocos este bine, daca nu cauta altu ca sunt destui pe lume...