| bombonika1799 a întrebat:

Buna,TPU! Nu mai pot sunt disperata,sa incep cu inceputul:
La scoala la noi este un baiat M. prima oara nu stiam ca exista apoi am facut niste activitati impreuna si am ajuns destul de apropiati, vorbeam in fiecare zi la scoala pe mes,fb, daca nu ne vedeam o zi la scoala trebuia neaparat sa vorbim. Se purta foarte frumos cu mine simi facea complimente ma alinta imi facea cu ochiul si chiesi din astea, apoi o prietena fara sa stiu l-a intrebat daca vrea sa stea cu mine si i-a zis ca nu este treaba ei cu cine vrea el sa stea...in fine dupa o saptamana am luat vacanta, si nu am mai tinut asa de mult legatura....si nu mai simteam nimic pentru el apoi am aflat ca lui ii place de alta fata de la noi din din scoala si una de la alta scoala si nu stiu de ce am inceput sa fiu nervoasa si geloasa pe ele, dar sa il urasc si pe el, dar totusi ma mai gandesc la el.Cum sa fac sa il uit? crying(

5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Timpul o sa rezolve totul! happy

| BSwwatch a răspuns:

Prin terapia studiului..plus ca ai si beneficii, note mari!

Răspuns utilizator avertizat
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Mai tine legatura cu el, in continuare. Nu are rost sa te superi pe el doar pentru ca nu te place.
Tine legatura cu el, fiti prieteni.Ca o sa vezi ca daca o sa fi draguta cu el si o sa ii dai motive ca il placi (dar sa nu-i spui) o sa se schimbe si el.
Sper ca te-am ajutat happy!

| danden a răspuns:

Nu vreau sa iti dau o veste proasta, dar am fost si eu intr-o situatie foarte asemanatoare cu a ta si a durat 2 ani si ceva ca sa il uit si sa nu ma doara cand ma gandesc la el. acum depinde si de capacitatea ta de a "uita". Oricum nu ai de unde sa stii sigur de cine i place lui si de cine nu. Ar mai fi un aspect de luat in seama, poate el se comporta asa cu tine pentru ca i placea de tine ca si amica