| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Nu prea ma simt bine. M am trezit la 8, am intrat pe usa, usa a fost deschisa. Mi am văzut părinții făcând sex sub pătură, asa ca nu m au văzut. Am fugit și am culcat la loc.
Dormeam mereu la 3-4 și ma trezesc mereu la 12-13. Dar m-am trezit la 8 fără vreau.
Dacă îmi spuneți de ce nu am bătut la usa, suntem surzi. N are cum sa ma audă. Nu vreau glume, vreau seriozitate ca nu ma simt bine. Nu pot ma abțin sa nu ii zic pe iubitul, nu l am zis. Dar nu ma simt bine. Scuze pentru roman.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Trebuie să accepți că ce ai văzut e ceva normal, o dată și o dată tot se întâmplă să prinzi pe cineva în asemenea ipostaze. Ar trebui să te bucuri că părinții tăi încă se iubesc atât de mult încât să facă sex, asta înseamnă că nu există disensiuni prea mari între ei și se înțeleg foarte bine.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar m-am trezit la 8 fără vreau. Te-ai trezit din cauza unei alarme interioare. Ei când făceau sex emiteaU biocâmp. Acolo se petrecea ceva important și vital. Nu numai că te-ai trezit fără să vrei, dar tot fără să vrei conștient, te-ai îndreptat pe gradientul de biocâmp spre camera lor. Nu te simți bine căci a fost șocată de intensitatea emoției trăite.

| Goete a răspuns:

Si ce mare caz, cum crezi ca te-au facut si pe tine?
Adica Tu invadezi spatiul lor privat, e normal sa te simti "rau"
Si ce, ma rog, ai vazut? Ca erau si sub patura.
Ai vazut un luctu perfect normal intr-o casnicie, si necesar pentru ca ei sa se inteleaga bine. Ai putea fi super multumit(a) ca au o relatie normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e vina ta, este doar vina părinților că nu au încuiat ușa.

| dariaenache a răspuns:

Dc nu ai facut compunere daca ti scuze de roman in ***